در ابتدا اجاره ملک به صورت کوتاه مدت به اجاره ای گفته می شود که زیر ۱ ماه باشد و قرارداد آن با قرارداد منعقد شده اجاره سالانه کاملا متفاوت می باشد.

اجاره سوئیت :

اجاره سوئیت یکی از بهترین گزینه های اقتصادی برای سفرهای تجاری و بازرگانی است. شرکت هفت مهر با داشتن بهترین سوئیت های یک ودوتخته  مجهز، در بهترین محله های استانبول، سفری راحت و پر آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

همه سوییت های شرکت هفت مهر دارای امنیت ۲۴ ساعته مانند هتل هستند و تحت نظر اداره امنیت استانبول می باشند. سوییت ها همه فول امکانات هستند و امکانات این واحدها شامل : سرویس خواب، آب گرم، کولر گازی، امنیت ۲۴ ساعته ، وسایل پخت و پز، تلویزیون ال سی دی ، اینترنت پرسرعت، ماهواره ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و ..

اجاره آپارتمان :

اجاره آپارتمان گزینه ای دیگر برای سفرهای کوتاه مدت و اجاره های کوتاه مدت می باشد. این نوع املاک مانند سوییت ها که در بالا اشاره شد تمامی امکانات از قبیل: سرویس خواب، آب گرم، کولر گازی، امنیت ۲۴ ساعته ، وسایل پخت و پز، تلویزیون ال سی دی ، اینترنت پرسرعت، ماهواره ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و .. را دارا می باشند.

این املاک بسته به محل , نوع لوازم , شرایط واحد و رزیدانس یا سیته بودن آن درارای نرخ های متفاوتی می باشند.

آپارتمان ها در ظرفیت های مختلف از یک تا سه خوابه از ۴ تا ۱۰ نفر موجود میباشند و در صورت بیشتر بودن تعداد، قابلیت رزرو چند واحد به صورت همزمان در یک بنا امکان پذیر میباشند.
ویلا های دوبلکس استخر دار VIP شرکت هفت مهر به صورت کوتاه مدت برای تعداد بالا و اجاره کوتاه مدت موجود میباشند.

شرایط اجاره کوتاه مدت:

جهت اجاره کوتاه مدت، ابتدا از لیست آپارتمانهای روزانه سایت هفت مهر، واحد مورد نظر خود را انتخاب کرده و تاریخ ورود و خروج خود را به مشاورین ما اعلام بفرمایید . پس از تایید مساعد بودن واحد مورد نظر از نظر زمانی ، مبلغی را به عنوان بیعانه به حسابهای ریالی و یا ارزی شرکت هفت مهر واریز میفرمایید و ووچر رسمی برای شما ارسال میگردد، مابقی مبلغ در زمان ورود دریافت میگردد. در صورت نیاز سرویس رفت و برگشت فرودگاه و گشت شهری ویژه و VIP موجود میباشد.